Начало Перник Общество ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област...

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Перник в периода 19 – 23 февруари

101

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19 – 23 февруари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:

Община Брезник

На 19.02.2018 г. /08:45 – 12:30 ч./ – Бегуновци

На 19.02.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ – Брезник: Александър Тинков, Варош, Нестор Петров<

На 20.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Брезник: 06286.502.39, Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гоздовска, Еретин, Жданов, Забел, Клисура, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Петров Камък, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка<

На 20.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Гигинци: УПИ ХIV-219, Кв.22 <br />

На 21.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Брезник: Александър Филипов, Велин Ваклинов, Гребен, Иглика, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Строител, Яровец

На 22.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Брезник: 06286.502.39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура,

На 23.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Гигинци

Община Перник

На 23.02.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ – Боснек: 558, Божур, В.Левски, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Еделвайс, Игличе, Извора, Кокиче, махала Влахова, Незабравка, Струма, Х.Димитър, Христо Ботев, Явор

На 19.02.2018 г. /08:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 20.02.2018 г. /08:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Перник: Цоф – Перник

На 19.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Бела Вода, Ботьо Петков, Витоша, Връх Вола, Голобръдска, Градина, Григорий Цамблак, Дъга, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Китка, Клокотница, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Предел, Протожерица, Русалка, Самодивска, Сандански, Света Гора, Света Гора, Симеоновград, Средна Гора, Филип Тотю, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Черноризец Храбър, Яне Сандански<br />

На 20.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 21.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Перник: Кино Салон, Кракра, Петко Каравелов, Розова Долина, Струма

На 20.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бабуна, Багова махала, Балкан, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Бела Вода, Беласица, Ботьо Петков, Вардар, Витоша, Връх Вола, Голобръдска, Гр. Перник, Крепост;Кракра; Градина, Градище, Григорий Цамблак, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Дъга, Екзарх Йосиф, Железничарска, Златни Мостове, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Китка, Китка, Клокотница, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Матей Преображенски, Мъглиж, Найчо Цанов, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Отец Паисий, Пантелеи, Пирин, Предел, Протожерица, Райко Даскалов, Русалка, Самодивска, Сандански, Сандански, Сахат Тепе, Света Гора, Света Гора, Симеоновград, Средец, Средец, Средна Гора, Струма, Тунджа, Търговска, Филип Тотю, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Хан Тервел, Христо Ботев, Цане Гинчев, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Черковна, Черноризец Храбър, Шумак, Яне Сандански

На 21.02.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Перник: П/Ст Камет

На 21.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Перник: Ахтопол, Ахтопол, Ахтопол, Бабуна, Багова махала, Балкан, Балчик, Балчик, Беласица, Битоля, Битоля, Болград, Брайла, Брацигово, Брацигово, Брацигово, Брезник, Бургас, Вардар, Вардар, Варна, Варна, Витоша, Враца, Враца, Връх Вола, Голобръдска, Гр. Перник, Крепост;Кракра; Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Дъга, Екзарх Йосиф, Железничарска, Златни Мостове, Камчия, Китка, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Кърджали, Кърджали, Найчо Цанов, Нови Пазар, Оборище, Одрин, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Пантелеи, Пирин, Предел, Преспа, Прилеп, Протожерица, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Розова Долина, Русалка, Русе, Русе, Самара, Самодивска, Сандански, Сандански, Сахат Тепе, Средец, Средец, Средна Гора, Струга, Струма, Струма, Струма, Тунджа, Търговска, УПИ 1 Кв.263, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Шумак, Яне Сандански

На 22.02.2018 г. /08:45 – 12:00 ч.; 13:00 – 16:30 ч./ – Селищен Дол

На 22.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Перник: 252 Цгч ул.Отец Паисий, Асенова Крепост, Ахтопол, Ахтопол, Ахтопол, Бабуна, Багова махала, Балкан, Балчик, Балчик, Беласица, Беласица, Битоля, Битоля, Болград, Брайла, Брацигово, Брацигово, Брацигово, Брезник, Бургас, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Варна, Варна, Витоша, Враца, Враца, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост;Кракра; Градище, Градище, Граховска, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Дъга, Екзарх Йосиф, Железничарска, Златни Мостове, Искър, Искър, Камчия, Китка, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Кърджали, Кърджали, Марина Бара, Найчо Цанов, Найчо Цанов, Нови Пазар, Оборище, Одрин, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Пантелеи, Пирин, Предел, Преспа, Прилеп, Протожерица, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Русалка, Русе, Русе, Самара, Самодивска, Самодивска, Сандански, Сандански, Сахат Тепе, Средец, Средец, Средна Гора, Струга, Струма, Струма, Струма, Тунджа, Тунджа, Търговска, УПИ 1 Кв.263, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цане Гинчев, Черешово Топче, Черковна, Черковна, Черноризец Храбър, Шумак, Ялбовец, Яне Сандански

На 23.02.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Перник: Тп Солей

На 23.02.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Студена, Общ. Перник: Барбеш, Боровец, Вършец, Голо Бърдо, Мах.Рулева, Рила, Родопи, Рулева, Сините Вълни, Христо Ботев

На 23.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Перник: 252 Цгч ул.Отец Паисий, Айтос, Асенова Крепост, Ахтопол, Ахтопол, Ахтопол, Бабуна, Багова махала, Балкан, Балчик, Балчик, Беласица, Беласица, Битоля, Битоля, Болград, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брацигово, Брацигово, Брезник, Бургас, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Варна, Варна, Васил Левски, Витоша, Владислав Граматик, Войниковец, Враца, Враца, Връх Вола, Габрово, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост;Кракра; Градище, Градище, Граово, Граховска, Григор Парличев, Девети Май, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Драгановец Залес.Пояс, Дряново, Дъга, Дъга, Екзарх Йосиф, Епископ Киприян, Железничарска, Златни Мостове, Илия Бешков, Искър, Искър, Казанлък, Камчия, Китка, Китка, Клепало, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Кърджали, Кърджали, Ловеч, Марина Бара, Монте Карло, Монте Карло, Найчо Цанов, Найчо Цанов, Нови Пазар, Оборище, Одрин, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Пантелеи, Партизан, Пирдоп, Пирин, Пловдив, Поп Пейо, Предел, Преспа, Прилеп, Протожерица, Радина Чешма, Радомир, Радомир, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Розова Долина, Росица, Рупите, Русалка, Русе, Русе, Самара, Самодивска, Самодивска, Самоков, Самоков, Сандански, Сандански, Сахат Тепе, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Средец, Средец, Средец, Средна Гора, Стара Загора, Стримон, Струга, Струма, Струма, Струма, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Тунджа, Тунджа, Търговище, Търговска, УПИ 1 Кв.263, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цане Гинчев, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Черешово Топче, Черковна, Черковна, Черноризец Храбър, Черноризец Храбър, Шумак, Ялбовец, Яне Сандански

На 24.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Перник: Айтос, Асенова Крепост, Ахтопол, Ахтопол, Балчик, Беласица, Битоля, Болград, Ботевград, Брацигово, Брацигово, Бургас, Вардар, Вардар, Вардар, Варна, Васил Левски, Владислав Граматик, Войниковец, Враца, Габрово, Горски Извор, Градище, Граово, Граховска, Григор Парличев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Дряново, Епископ Киприян, Илия Бешков, Искър, Казанлък, Клепало, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кърджали, Ловеч, Марина Бара, Монте Карло, Монте Карло, Одрин, Омуртаг, Отец Паисий, Охрид, Партизан, Пирдоп, Пловдив, Поп Пейо, Преспа, Прилеп, Радина Чешма, Радомир, Радомир, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Розова Долина, Росица, Рупите, Русе, Самара, Самодивска, Самоков, Самоков, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Средец, Стара Загора, Стримон, Струга, Струма, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Тунджа, Търговище, Христо Смирненски, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Черковна, Черноризец Храбър, Ялбовец

На 25.02.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Перник: Айтос, Беласица, Ботевград, Вардар, Васил Левски, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Горски Извор, Градище, Граово, Григор Парличев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Дряново, Епископ Киприян, Илия Бешков, Искър, Казанлък, Клепало, Кракра, Ловеч, Марина Бара, Монте Карло, Монте Карло, Омуртаг, Партизан, Пирдоп, Пловдив, Поп Пейо, Радина Чешма, Радомир, Радомир, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Рупите, Самодивска, Самоков, Самоков, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Средец, Стара Загора, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Търговище, Христо Смирненски, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Черковна, Черноризец Храбър, Ялбовец.